Mgr. Jan Kozák, DiS.

Kontakt

+420 792 764 419

info@jan-kozak.cz

Osobní web

Region působnosti

Jmenuji se Jan Kozák, vystudoval jsem Vyšší odbornou školu sociální na Kotlářské ul. v Brně a Fakultu sociálních studií na Masarykově univerzitě v Brně, obor Sociální politika a sociální práce. 

Od roku 2005 pracuji v organizacích poskytujících sociální služby. Většinu svého dosavadního profesního života jsem strávil přímou prací s klienty v roli sociálního pracovníka/case managera, v některých obdobích jsem zastával také funkce: koordinátor týmu, vedoucí služby. Již devět let pomáhám lidem s duševním onemocněním, zajímám se o transformaci psychiatrické péče v ČR a učím se pracovat metodou Otevřeného dialogu.

Od roku 2010 poskytuji externí supervize v organizacích poskytujících sociální služby. Od začátku své supervizní dráhy se velmi rád věnuji poskytování manažerských supervizí. Se stejnou radostí podporuji týmy pracovníků přímé péče a středního managementu.

 

VŠ vzdělání

Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita (2012 – 2014) 

 

SPV výcvik

Vzdělávání odborníků podporujících zvyšování kvality sociálních služeb vyškolených v supervizních dovednostech, INSTAND o.s. (2009 – 2011) 

Specifické kurzy a vzdělávací akce 

Základní trénink v Otevřeném dialogu pro pracovníky v oblasti duševního zdraví, 128 hodin, pod vedením Dr. Wernera Schütze (Spolek Narativ, 2018 – 2019)

34. Konference sociální psychiatrie, „Společně na cestě změn“ (2016)

První mezinárodní konference o recovery, Plzeň (2016)

Psychoterapeutický výcvik SUR, 604 hodin (2007 – 2011)

SPV zaměření

sociální služby, školství, státní správa, dobrovolnictví, neziskové organizace

 

Poskytuji supervizi

individuální/skupinová – případová/týmová/manažerská

Vybrané reference

Charita Olomouc

Oblastní charita Jihlava 

DOZP Sulická